Tutvustus

Ajalugu

Advokaadibüroo HETA on üks vanematest Eesti advokaadibüroodest ning on asutatud 1989 aastal. Tegutsedes aastatel 2010-2014 kui Advokaadibüroo HETA Biin ja Pihlakas jätkatakse täna nime all Advokaadibüroo HETA.

Kogemus ja missioon

Meie advokaatidel on pikaajaline ja laiaulatuslik advokaadipraksis või siis eelnev kogemus töötamisest juristina riigiteenistuses, kohaliku omavalitsuse asutustes ning äriühingutes. Rikkalik ja mitmekülgne kollektiivne kogemustepagas laob vundamendi, millele on lihtne ehitada head meeskonnatööd. Ja seda kõike on vaja olukordades, kus kliendile – olgu see siis Teie või keegi teine – kulub ära kõrgeimal võimalikul tasemel õigusabi tekkinud probleemide edukaks ja asjatundlikuks lahendamiseks.

Tagame koos kvalifitseeritud õigusabiga alati ka lojaalsuse, tähelepaneliku ja hooliva suhtumise. Iga inimene on isiksus ja tema probleemid kordumatud – me teame seda ning seetõttu usume, et kvaliteetne õigusabi algab inimese ärakuulamisest ja kaasamõtlemisest.

Rahvusvahelisus

Omame tihedaid koostöösidemeid Soome, Rootsi, Läti, Leedu ja Venemaa advokaadibüroodega, samuti teiste Euroopa riikide kolleegidega. Nimetatud sidemed võimaldavad Teie õigusalast teenindamist ka välisriikides.

Advokaadibüroo HETA on esindatud mitmetes rahvusvaheliselt tunnustatud juriidikaandmebaasides nagu näiteks www.legal500.com, www.legalexpertsdirectory.com jt.


Facebook LinkedIn Skype