Hinnakiri

Esmaseks konsultatsiooniks kulub tavapäraselt  umbes pool tundi ning kui tegu on küsimusega, millele vastamine ning lahenduse leidmine ei nõua põhjalikku õigusalast analüüsi on nõustamise hind 60 eurot. Kui aga kliendi mure või lahendamist vajav küsimus on keeruline, siis on vajalik edasine põhjalikum õiguslik analüüs. Sellisel juhul me esmase konsultatsiooni eest tasu ei küsi.

Üritame alati läheneda kliendi murele inimlikult ning hoolivalt, arvestades, et igaühel, olenemata tema materiaalsest olukorrast, oleks võimalik saada professionaalset õigusabi. Seda enam, et paljudel juhtudel piisabki vaid esmasest konsultatsioonist, et paremini mõista, kas lahenduseni võib tulevikus jõuda ka vaid omal jõul.

Advokaadibüroo HETA advokaadid osutavad üldjuhul õigusabi tunnitasu alusel. Tunnitasu hinnaks on 125 eurot, millele lisandub käibemaks. Kuna väärtustame oma advokaatide aega ning meile on esmatähtis klientide rahulolu, siis soovi ja võimaluse korral on üheks lahenduseks ka kokkulepe kombineeritud tasu osas (tunnitasu ja tulemustasu parim suhe).  Lõplik tunnihind või erikokkulepped kooskõlastatakse peale esimest kohtumist kliendiga.

Lisaks on võimalikud erinevad soodustused klientidele sõltuvalt osutatava õigusabi sisust ja mahust.

Küsi julgelt ja saada oma päring kohe kasutades kõrvalasuvat päringuvormi!


Facebook LinkedIn Skype